O Nas

Firma nasza jest firmą rodzinną, działającą na polskim rynku od 1967 roku. Nasze 50-letnie doświadczenie i nieustanny rozwój przekładają się na zadowolenie i zaufanie, jakim darzą nas nasi Klienci.

Od początku istnienia naszym priorytetem jest nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również innowacyjność realizowanych projektów. Na każdym etapie, począwszy od projektu, a na jego realizacji skończywszy, dokładamy najwyższej staranności, by sprostać wysokim wymaganiom odbiorców naszych usług.

Nigdy w historii firmy nie używaliśmy chińskich surowców i wyrobów gotowych, czym się szczycimy.

W bogatej ofercie naszej Firmy znaleźć można szeroki asortyment wyrobów wytwarzanych wyłącznie z najlepszych gatunków kamieni naturalnych-granitów i marmurów z całego świata. Są to: nagrobkikominki z granitu, a także stoły i stoliki.

Wszystkie produkty używane przez nas do realizacji projektów są produktami renomowanych europejskich producentów i posiadają wszelkie wymagane atesty.

Jakość

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów wytwarzanych wyłącznie z najlepszych gatunków kamieni naturalnych – granitów z całego świata.

Doświadczenie

Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Wykonujemy projekty nietypowe, według życzenia Klienta.

Terminowość

Dzięki naciskowi na terminową realizację zamówień jesteśmy postrzegani jako stabilny partner w biznesie.